АнонсиПрезентація книги Олега Шинкаренка

15 жовтня із презентацією сатиричного роману-антиутопії «Кагарлик» у Кам'янець-Подільський завітає журналіст «Громадського радіо», письменник Олег Шинкаренко.

Зустріч із автором відбудеться у Кам'янець-Подільській центральній міській бібліотеці 15 жовтня (2 поверх) о 17:00.

Адреса: вул. Князів Коріатовичів, 3.

Організатори та партнери у Кам'янці-Подільському:

– творче об'єднання «PHOENIX»;
– Кам'янець-Подільська центральна міська бібліотека;
– обласна газета «Кам'янецький часопис «КлюЧ» (www.klyuch.com.ua)
– інтернет-видання «7 днів» (informweek.com)

Виставка, яку варто відвідати

До міста Сонця в рамках 
"Кам'яний острів - 2015" - міжнародний культурний форум з виставкою офортів завітає відома львівська художниця та викладач кафедри історії і теорії мистецтва Львівської національної академії мистецтв Галина Хорунжа. Спеціально до Форуму пані Галина підготувала нову роботу, яка ще досі не експонувалася. 
Львів’янка працює у різних графічних та живописних техніках. Її роботи зберігаються у приватних та музейних колекціях в Україні, Польщі, Росії, Німеччині, Китаї, США та Японії. За період діяльності було кілька персональних та участь в понад 20 колективних виставках у різних містах України.
Запрошуємо на виставку графічних робіт у техніці офорт Галини Хорунжої, яка відбудеться 25 вересня 2015 року о 15.40 у відділі краєзнавства Кам’янець-Подільської міської центральної бібліотеки (вул. Князів Коріатовичів,3, 2 поверх).
           Всеукраїнська акція
 "Українська молодь читає"

          


Всеукраїнська акція
«Бібліотека українського воїна»
 
Акція ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. У ході проведення акції будуть прийматися та передаватися до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних Сил.
Координатор акції – Національна парламентська бібліотека України.
Співкоординатори акції – обласні універсальні наукові бібліотеки, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки міста Києва.

У акції братимуть участь:
- бібліотеки сфери управління Міністерства культури України:
Національна історична бібліотека України, Національна бібліотека України для дітей, Одеська національна наукова бібліотека ім. М. Горького, Державна бібліотека України для юнацтва, Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка;
- публічні бібліотеки усіх регіонів України;
- громадські організації, зокрема, Українська бібліотечна асоціація;
- волонтерські організації;
- користувачі публічних бібліотек, інші фізичні особи.
          
         ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


У відділі краєзнавства проходить акція «Збережи довкілля». Проводиться безкоштовний збір від населення (фізичних осіб) відпрацьованих батарейок. Як відомо, одна пальчикова батарейка забруднює шкідливими металами 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту… Тому якщо маєш використані батарейки – не викидай їх на смітник, а принеси до спеціального контейнера у відділ краєзнавства центральної міської бібліотеки, який знаходиться на 2-му поверсі! Не будь байдужим!!! 


Немає коментарів:

Дописати коментар