середа, 27 квітня 2016 р.

Міста-партнери

Міста-партнери
день інформації


              27 квітня - це Всесвітній день поріднених міст. Міжнародний рух поріднених міст зародився у роки Другої світової війни.  Співробітництво міст полягає в обміні делегаціями, художніми та спортивними колективами, виставками, літературою, кінофільмами, організацією різноманітних  проектів з метою вивчення та розуміння історичних, культурних, життєвих подібностей та розбіжностей, обмінні інформацією про життя міст та ведення міського господарства.
    Тож 27 квітня для відвідувачів відділу краєзнавства був проведений інформаційний огляд виставка-панорами «Міста-партнери». Матеріали, представлені на виставці, були отримані в подарунок від управління зовнішніх зв’язків, проектування та залучення інвестицій міської ради.
   На полицях виставлено путівники, листівки, карти, схеми маршрутів, рекламні проспекти, бізнес-видання, періодика  та інші матеріали які розкривають уся туристичні принади того чи іншого міста, яке є партнером Кам’янця-Подільського.
    У рамках Дня інформації для учнів коледжу будівництва, архітектури та дизайну була проведена віртуальна подорож по містам-патрнерам нашого міста..Немає коментарів:

Дописати коментар