пʼятниця, 10 лютого 2017 р.

Неоголошена війна триває

Неоголошена війна триває

книжкова виставка


Вже більше двох років триває  Українська національно-визвольна війна, що стала наслідком Революції Гідності. Про гібридну війну Росії проти України було написано багато віршів, знято декілька фільмів та написано безліч книжок. За опис і осмислення цієї війни беруться журналісти, волонтери та письменники. Деякі з них побували на передовій, - інші пропустили події через власну уяву.
З початку АТО на Сході загинуло  більше 11 жителів Кам’янця та району. Це командири, солдати аеромобільних бригад, снайпери, солдати мотопіхотного батальйону. Всі вони – наші герої. У лютому 2014 року на сході України розпочалась неоголошена війна. Російська агресія зростала та забирала життя бійців. За час проведення антитерористичної операції загинули більше 10 тисяч осіб. Травмовано близько 2 тисяч українських військових. Близько 1 тисячі безвісти зниклі. 

Центральна міська бібліотека ім. Костя Солухи пропонує до Вашої уваги виставку «Неоголошена війна триває» на якій представлено матеріали про героїв м. Кам’янець-Подільського, які загинули під час виконання бойових дій в зоні АТО.  Зокрема інформаційний дайджест «Кам’янчани-воїни миру». Дайджест складається з 3 розділів: «Не здамо ні метра своєї землі», «Пам’ятаємо загиблих», «Кам’янчани в зоні АТО».. В межах розділів подаються газетно-журнальні матеріали за зворотною хронологією.

Немає коментарів:

Дописати коментар