середа, 25 жовтня 2017 р.

Сонячна квітка Поділля.
День краєзнавства

25 жовтня  відділом краєзнавства міської центральної бібліотеки імені Костя Солухи спільно з спеціалізованою  школою-інтернатом «Славутинка» був проведений День краєзнавства «Сонячна квітка Поділля» присвячений поетесі Наталі Кащук.  Наталя Кащук – чарівниця, людина з краю кришталево-чистих сердець, жінка з краю мистецтва, поранена горличка поетичного саду... І в ці осінні дні, коли минає 80 років від дня народження нашої землячки-подолянки, душа поривається вигукнути: "Наталя жива! У віршах, у піснях, у теплих спогадах.
Метою Дня краєзнавства було вшанування пам’яті  поетеси, знайомство з її поетичним надбанням. Своїми спогадами поділилась колишня однокласниця поетеси -   Раїса Олександрівна Мручко, яка розповіла про дитинство та юність поетеси. Розповідь супроводжувалась відеороликом над яким працювали учні закладу.

Насамкінець, присутнім була презентована книжкова виставка «Сонячний талант», розділи якої знайомлять з біографією поетеси  та художніми творами, піснями, і ліричними збірниками віршів.


Немає коментарів:

Дописати коментар