неділя, 18 березня 2018 р.

«Поетична весна – 2018»

Конкурс поетів-аматорів

Поезія… Скільки загадкового у цьому слові, скільки натхнення, емоцій, почуттів. Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність та відкривати нове...
Саме тому 17 березня в центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи пройшов конкурс поетів-аматорів, присвячений Всесвітньому дню поезії.
Учасники конкурсу вражали присутніх поетичними талантами, проймали зворушливими віршами. 
Талановито виконали художні читання поетичних творів читачі відділу краєзнавства Вероніка Мелісова, Діана Поліщук. Кожен читець намагався подати високе поетичне слово через призму своєї, ще зовсім юної, душі. І для журі доволі не просто було визначити найкращих. Але конкурс є конкурс – і, за підсумками журі дипломом I-го ступеню у віковій категорії від 16 до 35 років нагороджено Вероніка Мелісова, у віковій категорії  від 10 до 15 років Діана Поліщук нагороджено диплом IІ-го ступеню.
Поезія для кожного з них –  це важлива частина життя. Це не просто слово. Це те, що розпалює вогник у душі, змушує сміятися, плакати, насолоджуватись прекрасним. Вони … поети – це не просто люди, які займаються римуванням. Вони незвичайні люди. Талановиті, з багатобарвним сприйняттям світу, з очима, відкритими для всього прекрасного,  а поезія – це стан їхньої душі. Кожен вірш – це сповідь, якийсь незабутній епізод з життя.
Дякуємо нашим конкурсантам за участь в конкурсі, сердечно бажаємо окриленій музою поезії, творчого натхнення і нових поетичних злетів!


Немає коментарів:

Дописати коментар