четвер, 20 грудня 2018 р.

«Дивосвіт різдвяних свят»

майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки

Ось, ось, вже зовсім скоро, запалають, заіскряться вогниками новорічні свята. Разом із ними у кожну оселю завітає затишок, тепло, рідні та друзі і, звичайно ж, диво. Так вже склалося, що саме у такі зимові дні всі ми, незалежно від віку, чекаємо на казку. І вона приходить до нас...
Скільки щастя, радості, захоплення приносять дітям роботи виготовлені своїми руками! З давніх-давен діти робили іграшки власноруч – народ виховував майбутніх майстрів. Народна іграшка була в кожній хаті. Під час виготовлення іграшок кожна дитина отримує, перш за все, радість спілкування в роботі, насолоду, яку відчуває в процесі виготовлення красивої іграшки. Вироби своїми руками сприяють творчій діяльності у дітей, що так сьогодні важливо.
Напередодні новорічних свят, а саме 20 грудня в краєзнавчому відділі ЦМБ ім.            К. Солухи відбувся майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки «Дивосвіт різдвяних свят». У майстер-класі приймали участь учні 4-го класу середньої загальноосвітньої школи №  1. 
Бібліотекарі відділу розповіли учням новорічні традиції і продемонстрували свої вміння з виготовлення іграшок за допомогою ватних паличок, клею, паперу, тканини, а саме: сніговичків, шишок, балерин та символу нового 2019 року – свині.
Під час цього надзвичайно цікавого заходу панувала дружня атмосфера, діти ділилися своїми вміннями та враженнями. Кожний учень виготовив свою неповторну новорічну прикрасу!
Доповненням цього заходу стала книжкова виставка «Новий рік уже в дорозі», яка задовольнила найвибагливіші смаки наших користувачів. Одні з книг підказали дизайнерські ідеї, щоб зробити оселю затишнішою і надати їй святкового настрою, інші – наприклад, «Різдвяна кухня», вмістили рецепти приготування різноманітних різдвяних страв, якими пригощали свої сім’ї наші прабабусі. І, звісно, тонкощі приготування цариці різдвяного столу – куті. А ще – безліч ідей цікавого дозвілля з іграми та розвагами для дітей…
Насамкінець кожного, хто прийшов прийняти участь у майстер-класі, очікував сюрприз: побажання - передбачення на прийдешній рік.
Колектив  бібліотеки  вітає своїх користувачів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Бажає всім міцного здоров’я, радості, щастя, миру, добра, благополуччя та достатку. Тож хай різдвяні свята проходять в українських домівках весело і з любов’ю!


Немає коментарів:

Дописати коментар