понеділок, 18 лютого 2019 р.

«Гідність, відвага, сила духу»

(до річниці трагічних подій на Майдані)
Книжкова виставка

Уже п’ять років Україна живе іншим життям, іншими цінностями після тих подій, які розділили історію нашої країни на до і після.
Уболівання за подальшу долю України, за її соборність і державну незалежність консолідувало країну. Євромайдан став тією дієвою формою волевиявлення мільйонів громадян, яке здивувало весь світ. Він виявився могутнім тестом на високу порядність, честь, гордість і нечуваний патріотизм.
Високу ціну заплатила Україна за свій європейський вимір на Майдані. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молоді, ті, хто лише починав жити. Відтоді загиблих учасників акції протесту стали називати Небесна сотня.
Серед Героїв Небесної Сотні є і наші краяни, які поклали своє життя за Україну : Бондарчук Сергій Михайлович, Васильцов Віталій Валерійович, Дзявульський Микола Степанович, Корнєєв Анатолій Петрович, Мазур Артем Анатолійович, Пагор Дмитро Олексійович, Подригун Олександр, Семисюк Микола Миколайович, Шеремета Людмила Денисівна. Герої не вмирають – вони вдивляються у нас із фото і відео, знову і знову йдуть у свій останній бій.
Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.
До дня вшанування трагічних подій на Майдані, в пам'ять про полеглих за майбутнє України, 17 лютого в краєзнавчому  відділі  центральної міської бібліотеки ім. К. Солухи організована книжкова виставка «Гідність, відвага, сила духу». 
Матеріали виставки подані у трьох розділах: «З історії трагічних подій на майдані», «Увійшли у безсмертя… », «Слова не повинні мовчати».
Не забути! Не зрадити! Герої не вмирають, вони з нами – світлі воїни Небесної Сотні. Слава Україні! Героям Слава!

Немає коментарів:

Дописати коментар