пʼятниця, 22 січня 2021 р.

 Герой нової доби

Медіа презентація


    З нагоди сьомої річниці подій на Євромайдані, та 60-річчя з  дня  народження  нашого земляка Героя Небесної Сотні Корнєєва Анатолія Петровича  відділом краєзнавства міської центральної бібліотеки імені Костя Солухи,  20 січня  представлена медіа-презентація  «Герой нової доби».

Яка знайомить з непересічною особистістю  Рудським сільським головою, патріотом, люблячим батьком і чоловіком Анатолієм Корнєєвим. У презентації зібрані цікаві моменти  його життя,  документальні кадри   тогочасних подій, спогади дружини Людмили та дітей – сина та доньки.

Своїми спогадами про Анатолія Петровича ділиться і його однокласник Полятинчук В’ячеслав, голова Кам’янець-Подільського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

 І ми не будьмо байдужими! Не забуваймо тих, хто не пошкодував життя заради нашого майбутнього! Спасибі всім, хто відстоював Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму! Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях, а розмірений бій хронометра відчеканить час скорботи, душевного болю і жалю…
Немає коментарів:

Дописати коментар