середа, 21 квітня 2021 р.

 «Заповідними стежками Подільських Товтр»

Онлайн-презентація

(до 25-роіччя з часу створення Національного парку
 НПП «Подільські Товтри»)

З нагоди Всесвітнього дня заповідників і національних парків 19 квітня відділ краєзнавства міської центральної бібліотеки імені К.Солухи презентує   онлайн книжкову виставку   «Унікальний природний світ Поділля. Виставка запрошує відвідувачів у захоплюючу подорож надзвичайно строкатим природним різноманіттям нашого природного парку. Значна частина матеріалів, виставлених на експозиції, була подарована нашому відділу працівниками національного природного парку. До уваги користувачів путівники, карти, схеми, плакати, листівки, збірники статей та інші документи, з їх допомогою усі бажаючі можуть самостійно пізнавати та вивчати рідний край.

21 квітня для користувачів відділом була представлена онлайн-презентація  «Заповідними стежками Подільських Товтр». Під час подорожі подільськими просторами користуівачі  – помандрують через ліси і пагорби, уздовж річок і струмків, полями і горами.  Відео-презентація  знайомить  з карстовими печерами, Кармалюковою горою, Бакотською затокою, Совим яром, Смотрицьким та Дністровським каньйонами. Сподіваємося, наша подорож неодмінно надихне наших користувачів не на одну подорож цими мальовничими місцинами.

Наші екологічні презентації змушують замислитися над своїм ставленням до природи, вчать цінувати красу подільської землі та виховують почуття гордості за рідний край.Немає коментарів:

Дописати коментар