неділя, 11 липня 2021 р.

«Унікальний природний світ Поділля»

(до Дня заповідників і національних парків)

 Виставка

Природно-заповідний фонд  Поділля  є унікальним оселищем рідкісних видів, більшість з яких охороняються на міжнародному та європейському рівні і становлять особливу цінність за умов заповідання.

Нині на нашій планеті налічується понад 20 тисяч заповідних територіальних комплексів, у тому числі 1200 заповідників і національних парків. Серед цієї кількості природоохоронних територій Україна представлена 19 природними заповідниками,           4 біосферними заповідниками та 47 національними природними парками.      

На Кам`янеччини є місця,  де життя б'є ключем невичерпним, відображаючи гармонію між людською працею і природою, де оживають міфи і легенди, що розкривають таємниці минулого, де в повітрі витає дух романтики, що зв'язує міцними узами любові. Дійсно, Поділля багате чудовою природою та  заповідниками, кожен з яких є справжнім національним надбанням - скарбницею держави. 

11 липня у відділі краєзнавства центральної міської бібліотеки ім. Костя Солухи до Дня заповідників і національних парків представлено виставку «Унікальний світ Поділля». На якій представлені книги, періодичні видання про природно-заповідні території чарівного краю – Кам`янеччини.

Пам'ятаємо заповідні місця слід плекати, вивчати і берегти, це – найцінніші ділянки природи і наша пам'ять.Немає коментарів:

Дописати коментар