пʼятниця, 4 серпня 2023 р.


«Унікальний краєзнавець Поділля»

Виставка-ювілей

З нагоди 55-літнього ювілею одного з найвідоміших серед сучасних істориків та краєзнавців області Сергія Єсюніна у відділі краєзнавства розгорнуто виставку-ювілей «Унікальний краєзнавець Поділля».
Ювіляр – відомий український краєзнавець, знаний не лише у місті Хмельницькому, а й далеко за його межами, а ще музеєзнавець, журналіст, активний громадський діяч м. Хмельницького, учений секретар Хмельницького обласного краєзнавчого музею, кандидат історичних наук. З першого року роботи в музеї Сергій Єсюнін розпочав дослідження різних аспектів історії Поділля та Південно-Східної Волині, зайнявся глибоким вивченням історії міста Хмельницького (Плоскирова, Проскурова) та міських поселень Поділля. Пізніше до сфери наукових інтересів додались історія спорту та військова історія.
Матеріали виставки знайомлять з творчим доробком краєзнавця, його науковими та науково-популярними виданнями, які розкривають невідомі сторінки історії Поділля та розповідають багато нового, несподіваного і цікавого про минуле нашого краю. Автор знайомить з унікальними документами, фактами та фотоматеріалами, більшість з яких публікуються вперше. Завдяки відомому історику ми дізнаємося про славне, незвідане минуле нашого краю та його талановитих людей. Завітайте до бібліотеки та пориньте в славне минуле нашого краю.
Немає коментарів:

Дописати коментар