понеділок, 5 червня 2023 р.

Природний світ рідного краю

Книжкова виставка-подорож

Ми живемо на багатій, щедрій та прекрасній землі Кам’янеччина, і ми не маємо права забувати, що сьогодні просто любити природу, милуватися її красою – мало. Сьогодні вже мова йде про те, щоб рятувати та зберегти навколишнє середовище, докладати зусиль та щоденної праці для відновлення екосистем, тобто бути для природи її другом і добрим господарем.
У відділі краєзнавства центральної бібліотеки імені Костя Солухи представлена книжкова виставка-подорож «Природний світ рідного краю». Мабуть, найдужчі й хвилюючі спогади з дитинства - це спогад рідних місць, улюблені стежки, завулки, те, що робить любов до рідного краю незмінною й такою незабутньою.
Улюблений куточок рідної природи – це найпрекрасніше місце для кожного з нас. Це місце заховано від сторонніх очей. Тут можна посидіти в тиші, залишитися зі своїми думками і мріями. А можна посидіти з друзями біля багаття. Природа завжди допомагає нам зрозуміти самих себе. І в рідні краї ми хочемо повернутися знову і знову. Це місце залишиться в серці кожної людини назавжди.
У якому б куточку землі не опинилася людина, рідний край вона не забуде ніколи.
Тож дбаймо про чисте довкілля сьогодні, і воно щедро віддячить нам завтра!
 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар