пʼятниця, 18 квітня 2014 р.

Заповідними стежками рідного краю


Заповідними стежками рідного краю

Еко-екскурсія

         16 квітня з нагоди Всесвітнього дня довкілля у відділі краєзнавства центральної бібліотеки було проведено еко-екскурсію. Учні школи-інтернату №2 віртуально подорожували рідним краєм – національним природним парком «Подільські Товтри», який увійшов до «7 природних чудес України».
Учасники заходу опинилися в доісторичному минулому, коли на території Поділля котило свої хвилі міоценове море. Заглянули вони і у льодовиковий період, коли формувалися наші Подільські Товтри.
Відео-презентація «Заповідними стежками Подільських Товтр» найбільше запам’яталась запрошеним. Фахівець з екологічної освіти національного природного парку Олена Дем’янова повела учнів заповідними стежками нашого краю, розповіла про охоронні види флори та фауни Кам’янеччини. Слухачі побували в карстових печерах, на Кармалюковій горі, Бакотській затоці, Совому яру, Смотрицькому та Дністровському каньйонах. Діти мандрували дрімучими лісами, уздовж річок та водоспадів, лугами та болотами, зачаровано блукали природними чудесами нашого краю, насолоджуючись красою величного та неповторного куточку рідної Батьківщини.
Учні почерпнули багато цікавого і корисного для себе та замислилися над своїм ставленням до природи.
На завершення учні прослухали огляд книжкової виставки «Природне чудо України» та переглянули роботи-переможці з виставки плакатів, створених учнями шкіл міста в рамках акції «Збережемо первоцвіти».

Немає коментарів:

Дописати коментар