вівторок, 15 липня 2014 р.

Фотовиставка "Крізь об’єктив душі"

Фотовиставка "Крізь об’єктив душі"

      З нагоди Всесвітнього Дня фотографа
Кам’янчани та гості міста знайомляться з фотосушкою

Відвідувачі переглядають інформаційні листи фотографів
Організатори виставки на "робочому місці"

Заступник міського голови Сергій Бабій з гостем із Одеси
Заступник директора департаменту гуманітарної політики-начальник управління  культури та туризму Петро Гаврилюк знайомиться із фотокнигами 
 Фотограф Юрій Сіньков з організаторами сушки
Виставку відвідав фотограф Юрій Ленніков

Вітальне слово заслуженого працівника культури Станіслава Стояновського з нагоди відкриття фотовиставки "Крізь обєктив душі"
Фотограф Олена Францішко з найменшим відвідувачем виставки 
 Поціновувачі фотомистецтва у бібліотеці 
Фотограф Олександр Гусін біля своїх робіт
Сімейний перегляд фотошедеврів
Гості бібліотеки діляться враженнями 
Метри фотографії за переглядом світлин 
Неквапливе спілкування із бокалом шампанського 

Справжнє свято фотомистецтва 

12 липня у світі відзначався День фотографа. Це день, коли можуть порадіти ті люди які щодня зберігають миті радості на святкових подіях, миті ніжності на  фотозйомках love-story та  миті креативу, заздалегідь продумані та підготовленні до найменших нюансів, в цей день вітання та  приємні слова приймають фотографи. Саме з цієї радісної нагоди відділ краєзнавства організував фотовиставку «Крізь об’єктив душі». Це перша наша спроба влаштувати виставку такого масштабу, і досвіду маємо небагато, та все ж сподіваємося на схвальні відгуки та прихильність відвідувачів.
Свято, яке влаштувала бібліотека, тривало два дні. 13 липня бібліотека запросила усіх поціновувачів цього виду мистецтва на Лебедине озеро, де з 10.00 до 18.00 проходила фотосушка. На протязі дня кам’янчани та гості міста насолоджувалися фотомистецтвом, знайомилися із рекламною продукцією майстрів, мали шанс поспілкуватися із фотографами особисто та замовляли собі фотосесію. 
Усіх без виключення приваблював виставковий стенд з інформацією про кожного з учасників фотосушки, який демонстрував їх портрети, контактну інформацію, професійні уподобання та ін. Жоден з відвідувачів парку не зміг проігнорувати захід бібліотеки, ніхто не був байдужий до прекрасного.
14 липня свято продовжилося відкриттям стаціонарної фотовиставки у відділі краєзнавства. На урочисту подію завітали автори світлин, шанувальники фотомистецтва та представники місцевих засобів масової інформації. Розпочалася святкова подія привітальним словом Оксани Мельник, провідного бібліотекаря відділу краєзнавства, яка розповіла про організацію фотовиставки:«Ми поставили за ціль представити на експозиції якомога більшу кількість митців.  Тому до участі у виставці були запрошені як художники-професіонали, такі як Станіслав Стояновський, Юрій Савін, Петро Ігнатьєв, так і аматори-початківці м. Кам’янець-Подільського, щоб усі бажаючі мали змогу продемонструвати своє сприйняття світу, яке вони бачать крізь об’єктиви фотоапаратів та призму свого серця. Крім того, було вирішено представляти фотографії різної тематики і техніки виконання. Це стало запорукою того, що на нашій виставці ми змогли відтворити усі різноманіття мистецтва фотографії. Кожен зміг показати своє бачення і свій стиль. Усі світлини різні і підходи до них дуже відрізняються. Роботи фотографів не тільки вражають своєю гармонійністю та кольоровою гаммою, високим професійним та художнім рівнем, до того ж кожна світлина розповідає свою власну історію». Подяку за вагому допомогу в організації виставки було висловлено голові Громадського об’єднання «Кам’янець-Подільський  фотоклуб «Погляд» Юрію Савіну, фотографу Юрію Лопатовському та співорганізатору експозиції методисту бібліотечної системи Марії Сєровій.
На продовження свята виступив заслужений працівник культури України Станіслав Стояновський, який наголосив, що відкриття виставки є дуже гарною подією, адже молоді фотографи можуть не лише виставити свої роботи, а й повчитись у більш досвідчених майстрів. І загалом для усіх фотографів виставка – це ще й гарний привід поспілкуватись.
Далі усі гості оглядали виставленні роботи, обмінювались враженнями, а фотографи знімали перших відвідувачів експозиції. Приємна атмосфера, захоплення виставленими фотошедеврами, неквапливе  спілкування із бокалом шампанського – усе свідчило про справжнє свято фотомистецтва!
Тож ще раз вітаємо людей, які наділенні талантом зафіксувати найкращі та хвилюючі моменти нашого життя. Спасибі вам за те, що ви є, за те, що даруєте людям красу і впевненість у собі. Бажаємо усім натхнення та творчих успіхів!
Запрошуємо камянчан та гостей міста відвідати фотовиставку та отримати задоволення від фотошедеврів наших земляків. Експозиція діятиме на протязі місяця. Вхід вільний. Бажаємо всім гарних вражень!
Немає коментарів:

Дописати коментар